12 czerwca, dzieci pięcio- i sześcioletnie wyjechały do Tarnowa na musical pt. „Dwa Królestwa – Dziadek do Orzechów”. Barwne przedstawienie, piękna muzyka oraz interesująca fabuła dostarczyły dzieciom wielu niezapomnianych wrażeń. Po zakończeniu musicalu uczestnicy wycieczki udali się do McDonalda, gdzie mogli wspólnie zjeść posiłek i odpocząć przed powrotem. Wyjazd dostarczył dzieciom wielu pozytywnych wrażeń i był doskonałą okazją do obcowania z kulturą. Był to dzień pełen radości, nowych doświadczeń i wspólnie spędzonego czasu.
Wycieczka do Tarnowa
Utworzono dnia 21.06.2026
Wycieczka do Tarnowa
Utworzono dnia 21.06.2026, 10:59


