Dnia 19 czerwca grupa Biedronki wraz z wychowawcami udały się na pieszą wycieczkę do szkolnej pasieki PCEiKZ. Przedszkolaki z bliska mogły zobaczyć ule oraz nauczycieli ubranych w strój pszczelarza. Oglądały pracujące owady i zawartość uli z bezpiecznej odległości. Nauczyciele w ciekawy sposób opowiadali o życiu pszczół, ich pracy i ogromnej roli jaką pełnią w środowisku. Dzieci wzbogaciły swoją wiedzę dotyczącą życia pszczół i odpowiedzialnej pracy pszczelarza. Dzieci miały możliwość zobaczyć jak jest zbudowany ul oraz akcesoria pszczelarskie. Zwieńczeniem wizyty był przeprowadzony quiz, układanie puzzli, słodki poczęstunek i otrzymanie upominków, które sprawiły dzieciom radość. Składamy gorące podziękowania Dyrekcji i Nauczycielom Szkoły za bardzo miłe przyjęcie i wspaniałą atmosferę.
https://www.facebook.com/media/set/?vanity=PCEiKZSzczucin&set=a.1484002723744754&__cft__[0]=AZZ3Aapsnt64MDMkWUHib9oDs5FnahvXk8trWzzyStt0PENqGFzahewOY4OD_BxP4dQuoHlae-FUzSNR6HyvG6vvrKUfgpBWjQPEF58dhXybAgyICK4xgPlndcdpQvByYWngViZesF9gDTV1622OVjJggAKl07P9ufQYeLY6TvVP_QbUJ4QS6Ojevvj_UP3WNig&__tn__=-R


