We wtorek 16 czerwca na zaproszenie pani Aleksandry Surdel grupa Motylków odwiedziła klasę I a w Szkole Podstawowej w Szczucinie. Dzieci poczuły atmosferę nauki, mogły usiąść w ławkach, porozmawiać ze starszymi kolegami i zwiedzić szkołę. Dziękujemy Pani Oli za zaproszenie i poświęciony nam czas.
Wizyta "Motylków" w szkole
Utworzono dnia 21.06.2026
Wizyta "Motylków" w szkole
Utworzono dnia 21.06.2026, 11:05


