Akcja profilaktyczno- edukacyjna pod hasłem "Kierowco, proszę zwolnij" - wspólna akcja Policji Szczucińskiej i dzieci dla bezpieczeństwa na drogach w dniu 17.06.2026r. Celem przedsięwzięcia było promowanie bezpiecznych zachowań na drogach oraz zwrócenie uwagi kierowców na przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Podczas akcji funkcjonariusze prowadzili kontrole, natomiast przedszkolaki wręczały ulotki informacyjne.
„Kierowco, proszę zwolnij” - wspólna akcja Policji i przedszkolaków
Utworzono dnia 21.06.2026
„Kierowco, proszę zwolnij” - wspólna akcja Policji i przedszkolaków
Utworzono dnia 21.06.2026, 11:12


