Utworzono dnia 29.08.2024

Z przyjemnością informujemy, że nasze przedszkole wciąż dysponuje wolnymi miejscami dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat, urodzonych w latach 2018-2021. To wyjątkowa okazja, aby zapewnić swojemu dziecku miejsce w nowoczesnej placówce, która już od września otworzy swoje drzwi dla najmłodszych.

Nowo otwierany budynek przedszkola to przestrzeń stworzona z myślą o wszechstronnym rozwoju dzieci. Zaprojektowany z uwzględnieniem najnowszych standardów bezpieczeństwa i komfortu, zapewni on Twojemu dziecku idealne warunki do nauki i zabawy. Przestronne sale dydaktyczne, nowoczesne zaplecze techniczne, a także bezpieczne place zabaw to tylko niektóre z udogodnień, które czekają na przyszłych przedszkolaków.

Nasze przedszkole to nie tylko nowoczesna infrastruktura, ale przede wszystkim zespół wysoce wykwalifikowanych i doświadczonych nauczycieli. Kadra pedagogiczna to osoby z pasją, które każdego dnia dbają o wszechstronny rozwój dzieci. Indywidualne podejście do każdego malucha, programy edukacyjne dostosowane do wieku i potrzeb dzieci, a także liczne zajęcia dodatkowe, to elementy, które wyróżniają nasze przedszkole.

Pierwsze lata życia dziecka są kluczowe dla jego dalszego rozwoju. Wybór odpowiedniego przedszkola to inwestycja w przyszłość dziecka. Nasza placówka gwarantuje nie tylko profesjonalną opiekę, ale także bogaty program edukacyjny, który pozwoli na rozwijanie umiejętności społecznych, intelektualnych i emocjonalnych Twojej pociechy.

Dzięki nowoczesnemu podejściu do edukacji oraz zaangażowaniu kadry pedagogicznej, nasze przedszkole jest miejscem, w którym każde dziecko będzie mogło rozwijać swoje talenty i zainteresowania w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze.

Zapisy trwają do 6 września 2024 roku, dlatego nie zwlekaj – zapewnij swojemu dziecku miejsce w naszej nowoczesnej placówce. Zainteresowanych rodziców prosimy o kontakt pod adresem e-mail: sekretariat@ppszczucin.pl. Nasz zespół jest do Państwa dyspozycji, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania i pomóc w procesie rekrutacji.

Zapraszamy do naszej przedszkolnej rodziny! Z nami Twoje dziecko będzie miało zapewniony najlepszy start w edukację.

Licznik odwiedzin: